• 3.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 1.jpg

Voor de foto's klik hier

Beste Golfers,

Het jaar 2019 nadert zijn einde. Tijd om alle winnaars te huldigen.
Dit jaar hebben wij gekozen voor een andere aanpak door alle winnaars te huldigen op het kampioenenbal.

Het kampioenenbal werd gehouden op zaterdagavond 16 november, start 20.00 uur.
Zo'n 50 aanwezigen waren getuigen van het uitreiken van de diverse bekers.
Na de huldiging kon Sir Jesse Lee Davis, bekend van The magic Platters zijn optreden verzorgen.
Het was een wervelend optreden waarbij de diverse hits van vroeger de reveu passeerden en de voetjes van de vloer
konden om de dance moves te laten zien. Ondertussen werd er diverse smakelijke hapjes geserveerd.
Tot in de kleine uurtjes werd er nog volop en levendig gediscussieerd over de wedstrijden waarop menige golfer had deelgenomen.
Hoe meer drank er vloeide hoe losser iedereen werd en waarbij de bravoure naar boven kwam om een sterkere golfer uit te dagen voor een wedstrijdje.
Als toetje kregen we de verrassing van Pieter Ebus die op zijn knieen ging voor zijn Connie.
Wij wensen jullie een liefdevol en voorspoedig leven samen.

Voor de gehele uitslag van alle wedstrijden zie onderstaande.

 

Volgend jaar zal het kampioenenbal een vervolg gaan krijgen waarbij we gaan voortborduren op deze succesvolle editie.


Een sportieve golfgroet
Leon Hutjens

 

 De volgende kampioenen werden gehuldigd:

Door Bart (namens de Golf Club):

  • Clubkampioenschappen heren:
  1. Wolfgang Quirin
  2. Leon Hutjens
  3. John Coenen

  • Clubkampioenschappen dames:
  1. Meike Dolfsma
  2. Ietje Meuwissen
  3. Lucienne Mulders-Cordang

  • Clubkampioenschappen senioren:
  1. Lei Verstraelen
  2. Heinz Assel
  3. Hein Knippenberg


Door Leon (namens de Golf Vereniging/WeCo) :

  • Matchplay kampioenschappen dames:
  1. Anja Smeets
  2. Maria Thijssen
  3. Meike Dolfsma

  • Matchplay kampioenschappen heren:
  1. Leon Hutjens
  2. Ben Claassen
  3. Roy Gubbels

  • Matchplay kampioenschappen Rookies:
  1. Paul Jacobs
  2. Jos Bergholtz
  3. Lou Meurs

  • Teammatchplay Ebus & Hutjens Insurance Cup 
  1. Marc Peeters en Roy Gubbels
  2. Dirk-Jan Meulenkamp en René Geurts
  3. Leon Hutjens en Rob Lennaerts

    De zomeravondcompetitie:
  • Strokeplay.
  1. John Coenen
  2. Ben Claassen
  3. Wil van Rens

  • 18-36
  1. Lou Meurs
  2. Bert Stamfort
  3. Ron Janssen

  • handicap >36
  1. Wiel Otten
  2. Ramon Janssen
  3. Henk van Dijck

  • De Allround winnaars van de dinsdagmorgen:
  1. Heinz Assel
  2. Anja Smeets


Allround winnaar donderdag wedstrijden.

  1. Jan Knapen
  2. Wim Thijssen
  3. Sjraar Driessen